T59EE477M016C0020
Vishay Polytech
型号:
T59EE477M016C0020
描述:
CAP TANT POLY 470UF 16V 2917
库存 : 2282
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code EE
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100kHz
Series vPolyTan™ T59
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 470 µF