T73YP201KT20
Vishay Sfernice
型号:
T73YP201KT20
描述:
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
库存 : 900
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.276" x 0.260" Face (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Resistance 200 Ohms
Series T73
Power (Watts) 0.5W, 1/2W