首页 / 钽电容器 / T86C685M020EASL
minImg
T86C685M020EASL
Vishay Sprague
型号:
T86C685M020EASL
描述:
CAP TANT 6.8UF 20% 20V 2312
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Ratings COTS
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF