T93XA104KT20
Vishay Sfernice
型号:
T93XA104KT20
描述:
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
库存 : 300
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 21
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.382" x 0.197" Face (9.70mm x 5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series T93
Power (Watts) 0.5W, 1/2W