首页 / 钽电容器 / T95C106K025HZAL
minImg
T95C106K025HZAL
Vishay Sprague
型号:
T95C106K025HZAL
描述:
CAP TANT 10UF 10% 25V 2812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings COTS
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm
Series TANTAMOUNT®, T95
Type Conformal Coated
Package / Case 2812 (7132 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF