首页 / 钽电容器 / T95S335K010LSSL
minImg
T95S335K010LSSL
Vishay Sprague
型号:
T95S335K010LSSL
描述:
CAP TANT 3.3UF 10% 10V 1507
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Ratings COTS
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5Ohm
Series TANTAMOUNT®, T95
Type Conformal Coated
Package / Case 1507 (3718 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF