首页 / 钽电容器 / T95Y106K025CZSL
minImg
T95Y106K025CZSL
Vishay Sprague
型号:
T95Y106K025CZSL
描述:
CAP TANT 10UF 10% 25V 2910
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code Y
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Ratings COTS
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Series TANTAMOUNT®, T95
Type Conformal Coated
Package / Case 2910 (7227 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF