首页 / 钽电容器 / T97D226K063F8HSB
minImg
T97D226K063F8HSB
Vishay Sprague
型号:
T97D226K063F8HSB
描述:
CAP TANT 22UF 10% 63V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 63 V
Size / Dimension 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings COTS
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm
Series TANTAMOUNT®, T97
Type Conformal Coated
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF