TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
T9AS5D12-5
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 5V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.163
$7.163
10
$6.71365
$67.1365
25
$5.96828
$149.207
50
$5.6696
$283.48
100
$5.3713
$537.13
250
$4.774472
$1193.618
500
$4.476058
$2238.029
1000
$4.177663
$4177.663
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 277VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Coil Current | 200 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 25 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | T9A |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 15 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T9AS5 |