首页 / 振荡器 / TA-12.288MBD-T
minImg
TA-12.288MBD-T
TXC CORPORATION
型号:
TA-12.288MBD-T
描述:
MEMS OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TA
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator MEMS
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 12.288 MHz