首页 / 振荡器 / TA-32.263MDE-T
minImg
TA-32.263MDE-T
TXC CORPORATION
型号:
TA-32.263MDE-T
描述:
MEMS OSC XO 32.2630MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TA
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Base Resonator MEMS
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32.263 MHz