首页 / 断路器 / TA45-ABFBHJ17C0
minImg
TA45-ABFBHJ17C0
SCHURTER Inc.
型号:
TA45-ABFBHJ17C0
描述:
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
用户指南
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077
Current Rating (Amps) 1.7A
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V