首页 / 断路器 / TA45-ABFBSJ12C0-AZM12
minImg
TA45-ABFBSJ12C0-AZM12
SCHURTER Inc.
型号:
TA45-ABFBSJ12C0-AZM12
Current Rating (Amps) 1.2A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V