首页 / 断路器 / TA45-ABFGL110C0-AZM11
minImg
TA45-ABFGL110C0-AZM11
SCHURTER Inc.
型号:
TA45-ABFGL110C0-AZM11
Current Rating (Amps) 11A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V