首页 / 断路器 / TA45-ABFRHJ15C0-AZM13
minImg
TA45-ABFRHJ15C0-AZM13
SCHURTER Inc.
型号:
TA45-ABFRHJ15C0-AZM13
Current Rating (Amps) 1.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V