首页 / 断路器 / TA45-ABFWK035C0-AZM02
minImg
TA45-ABFWK035C0-AZM02
SCHURTER Inc.
型号:
TA45-ABFWK035C0-AZM02
Current Rating (Amps) 3.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V