首页 / 断路器 / TA45-ABFXLJ23C0-AZM01
minImg
TA45-ABFXLJ23C0-AZM01
SCHURTER Inc.
型号:
TA45-ABFXLJ23C0-AZM01
Current Rating (Amps) 2.3A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V