首页 / 断路器 / TA45-ABFYKJ17C0
minImg
TA45-ABFYKJ17C0
SCHURTER Inc.
型号:
TA45-ABFYKJ17C0
Current Rating (Amps) 1.7A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V