TAC-300-103
Cosel USA, Inc.
型号:
TAC-300-103
描述:
LINE FILTER 500VAC 300A CHASSIS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, VDE
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series TAC
Inductance -
Mfr Cosel USA, Inc.
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC 500V
Current 300 A