KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.4345
$1.4345
10
$1.13145
$11.3145
50
$0.98059
$49.0295
100
$0.848635
$84.8635
500
$0.641212
$320.606
1000
$0.565772
$565.772
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | L |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 7.5Ohm |
| Series | TACmicrochip®, TAC |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |