KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.551
$0.551
10
$0.39045
$3.9045
50
$0.29507
$14.7535
100
$0.256975
$25.6975
500
$0.190361
$95.1805
1000
$0.161814
$161.814
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.7Ohm |
| Series | TAJ |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |