首页 / 钽电容器 / TAJP226M006RNJ
minImg
TAJP226M006RNJ
KYOCERA AVX
型号:
TAJP226M006RNJ
描述:
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 0805
库存 : 16145
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code P
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.8Ohm
Series TAJ
Type Molded
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 µF