首页 / 钽电容器 / TAJT225M025RNJ
minImg
TAJT225M025RNJ
KYOCERA AVX
型号:
TAJT225M025RNJ
描述:
CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.5Ohm
Series TAJ
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 µF