Siretta Ltd
型号:
TANGO29/1M/SMAM/RP/S/35
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
2.4GHZ 12MM SMALLEST PANEL MOUNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.87
$32.87
10
$30.31545
$303.1545
25
$28.95296
$723.824
100
$25.88731
$2588.731
250
$24.695136
$6173.784
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | Bluetooth, Wi-Fi |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Panel Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth, WiFi |
| Height (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | TANGO 29 |
| Antenna Type | Dome |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Siretta Ltd |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 0dBi |
| Base Product Number | TANGO29 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |