KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.318
$2.318
10
$1.87245
$18.7245
50
$1.634
$81.7
100
$1.429845
$142.9845
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | N |
| Height - Seated (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Size / Dimension | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 800mOhm @ 100kHz |
| Series | TAP |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 100 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |