TAP155M025SRW
KYOCERA AVX
型号:
TAP155M025SRW
描述:
CAP TANT 1.5UF 20% 25V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 8Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1.5 µF