TAP156K050CCS
KYOCERA AVX
型号:
TAP156K050CCS
描述:
CAP TANT 15UF 10% 50V RADIAL
库存 : 260
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code K
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 15 µF