TAP225K050BRW
KYOCERA AVX
型号:
TAP225K050BRW
描述:
CAP TANT 2.2UF 10% 50V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 µF