KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.721
$8.721
10
$7.75295
$77.5295
50
$6.78376
$339.188
100
$6.20217
$620.217
500
$5.330032
$2665.016
1000
$4.942384
$4942.384
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | N |
| Height - Seated (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 20 V |
| Size / Dimension | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 900mOhm |
| Series | TAP |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 68 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |