KYOCERA AVX
型号:
TAZA105K010CRSZ0000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 1UF 10% 10V 1005
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5005
$5.5005
10
$4.89345
$48.9345
50
$4.28184
$214.092
100
$3.91476
$391.476
500
$3.364254
$1682.127
1000
$3.119572
$3119.572
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | 0.065" (1.65mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Size / Dimension | 0.100" L x 0.050" W (2.54mm x 1.27mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Ratings | COTS |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 5Ohm @ 100kHz |
| Series | Military, MIL-PRF-55365/11, TAZ |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1005 (2512 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | High Reliability |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |