首页 / 振荡器 / TB-12.000MBD-T
minImg
TB-12.000MBD-T
TXC CORPORATION
型号:
TB-12.000MBD-T
描述:
MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TB
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator MEMS
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 12 MHz