TB4-100GR
DIT
型号:
TB4-100GR
品牌:
DIT
描述:
EMC/EMI, LINE FILTER 100A CHASSI
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, CSA, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series TB4
Inductance -
Mfr DIT
Filter Type Three Phase (Wye)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 290 V
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 500 V
Voltage - Rated AC -
Current 100 A