CUI Devices
型号:
TBDR-11-15-GY
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.565
$2.565
10
$2.32655
$23.2655
25
$2.20324
$55.081
50
$2.15194
$107.597
100
$2.04953
$204.953
250
$1.793296
$448.324
500
$1.742072
$871.036
1000
$1.485886
$1485.886
2500
$1.383409
$3458.5225
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 8mm ~ 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 3.5mm |
| Current - IEC | 16 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 2 |
| Series | TBDR |
| Current - UL | 15 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | CUI Devices |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-1.5mm² |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 14-26 AWG |