CUI Devices
型号:
TBLH10V-350-07BK
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.47
$2.47
10
$1.8696
$18.696
25
$1.7328
$43.32
40
$1.557762
$62.31048
80
$1.519886
$121.59088
230
$1.329876
$305.87148
480
$1.215886
$583.62528
960
$1.101896
$1057.82016
5280
$0.968905
$5115.8184
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Termination | Screwless - Push Button Clamp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 7 |
| Torque - Screw | - |
| Screw Material - Plating | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | TBLH10V-350 |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Mfr | CUI Devices |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | Push Button Actuated |
| Package | Tray |
| Current | 10 A |
| Base Product Number | TBLH10 |