首页 / 线对板 / TBLH10V-350-07BK
minImg
TBLH10V-350-07BK
CUI Devices
型号:
TBLH10V-350-07BK
品牌:
CUI Devices
描述:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
库存 : 44
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Wire Termination Screwless - Push Button Clamp
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Screw Thread -
Contact Material - Plating Copper Alloy - Tin Plated
Positions Per Level 7
Torque - Screw -
Screw Material - Plating -
Housing Material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Color Black
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Wire Gauge 16-24 AWG
Number of Levels 1
Series TBLH10V-350
Voltage 300 V
Mating Orientation Vertical with Board
Mfr CUI Devices
Pitch 0.138" (3.50mm)
Clamp Material - Plating -
Features Push Button Actuated
Package Tray
Current 10 A