首页 / 浪涌抑制 IC / TBU-KE025-300-WH
minImg
TBU-KE025-300-WH
Bourns Inc.
型号:
TBU-KE025-300-WH
品牌:
Bourns Inc.
封装:
2-DFN (2.5x 5)
描述:
SURGE SUPP TBU 300MA 250V SMD
用户指南
Applications General Purpose
Voltage - Working 100V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-DFN (2.5x 5)
Series TBU®
Voltage - Clamping 250V