Bud Industries
型号:
TC-301-RB
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CABINET ALUM BLUE 8.25"LX11.5"W
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 94.9in² (612cm²) |
| Color | Blue |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 11.500" L x 8.250" W (292.10mm x 209.55mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.3 lbs (1.5 kg) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | Transicase |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Separate Panel or Cover Thickness, Handle |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Bulk |