Microchip Technology
型号:
TC622VAT
封装:
TO-220-5
批次:
-
描述:
THERMOSTAT PROG ACT HIGH TO220-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.375
$2.375
25
$1.9855
$49.6375
100
$1.8354
$183.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 600µA |
| Product Status | Active |
| Switching Temperature | Programmable |
| Supplier Device Package | TO-220-5 |
| Current - Output (Max) | - |
| Selectable Hysteresis | No |
| Series | - |
| Accuracy | ±5°C |
| Package / Case | TO-220-5 |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 18 V |
| Output | Active High |
| Mfr | Microchip Technology |
| Output Function | OverTemp, /OverTemp |
| Features | - |
| Trip Temperature Threshold | Hot |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TC622 |