Texas Instruments
型号:
TCA39416DDFR
封装:
TSOT-23-8
批次:
-
描述:
ULTRA-LOW-VOLTAGE I3C TRANSLATOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.7866
$7.866
25
$0.74708
$18.677
100
$0.61351
$61.351
250
$0.573534
$143.3835
500
$0.506844
$253.422
1000
$0.40014
$400.14
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-8 |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Package / Case | SOT-23-8 |
| Data Rate | 26Mbps |
| Voltage - VCCA | 0.72 V ~ 1.98 V |
| Voltage - VCCB | 0.72 V ~ 1.98 V |
| Output Signal | - |
| Channels per Circuit | 2 |
| Channel Type | Bidirectional |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |