KYOCERA AVX
型号:
TCBD476M016CRSZ0700
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.306
$3.306
10
$2.66285
$26.6285
50
$2.28988
$114.494
100
$2.076795
$207.6795
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | D |
| Height - Seated (Max) | 0.122" (3.10mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Ratings | COTS |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 65mOhm @ 100kHz |
| Series | TCB |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 47 µF |
| Features | High Reliability |
| Package | Tape & Reel (TR) |