KYOCERA AVX
型号:
TCJT107M006R0200
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.995
$1.995
10
$1.61595
$16.1595
50
$1.41018
$70.509
100
$1.233955
$123.3955
500
$0.940158
$470.079
1000
$0.822634
$822.634
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | T |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200mOhm @ 100kHz |
| Series | TCJ |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric), 1210 |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 100 µF |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TCJT |