TCKIE335UT
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
TCKIE335UT
描述:
TANT 10% 25V 3.3UF U CASE LP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code U
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm
Series -
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 3.3 µF