TCKIV105TT
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
TCKIV105TT
描述:
TANT 10% 35V 1UF T CASE LP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.5Ohm
Series -
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 1 µF