Traco Power
型号:
TCL 060-124 DC
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$110.58
$110.58
10
$107.12485
$1071.2485
25
$103.66932
$2591.733
50
$95.03002
$4751.501
100
$91.920005
$9192.0005
250
$82.1142
$20528.55
请发送询价,我们将立即回复。

| DC Voltage - Input (Max) | 75V |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| DC Voltage - Input (Min) | 18V |
| Efficiency | 86% |
| Mfr | Traco Power |
| Features | Adjustable Output, IP20 |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Input Type | DC |
| Applications | Industrial, ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CB, cULus |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Size / Dimension | 3.94" L x 1.77" W x 2.95" H (100.1mm x 45.0mm x 74.9mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | TCL-DC (24 ~ 60W) |
| Power (Watts) | 60W |
| Package | Box |
| Base Product Number | TCL 060 |