Mini-Circuits
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.946
$13.946
20
$4.269775
$85.3955
50
$4.00786
$200.393
100
$3.63527
$363.527
200
$3.34875
$669.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Frequency Range | 10MHz ~ 4GHz |
| Phase Difference | 7° |
| Package / Case | 6-SMD Module |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 50Ohm |
| Return Loss (Min) | 14.24dB |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 3dB |
| Product Status | Active |