首页 / 共模扼流圈 / TCM1210G-650-2P-T200
minImg
TCM1210G-650-2P-T200
TDK Corporation
型号:
TCM1210G-650-2P-T200
描述:
CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 850mOhm
Impedance @ Frequency 65 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TCM-G
Voltage Rating - DC 10V
Package / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA