Mini-Circuits
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.946
$13.946
20
$2.6182
$52.364
50
$1.72197
$86.0985
100
$1.33931
$133.931
200
$1.27889
$255.778
500
$1.199375
$599.6875
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Frequency Range | 3MHz ~ 800MHz |
| Phase Difference | - |
| Package / Case | 6-SMD Module |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 1:4 |
| Return Loss (Min) | 9.01dB |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 3dB |
| Product Status | Active |