KYOCERA AVX
型号:
TCME687M006R0012E
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.256
$4.256
10
$3.8342
$38.342
50
$3.32291
$166.1455
100
$2.89693
$289.693
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | E |
| Height - Seated (Max) | 0.170" (4.32mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 12mOhm @ 100kHz |
| Series | TCM |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 680 µF |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |