TCMOG107AT
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
TCMOG107AT
描述:
TANT 20% 4V 100UF A CASE STD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.4Ohm
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 100 µF