TCMOG226ST
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
TCMOG226ST
描述:
TANT 10% 4V 22UF S CASE STD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5Ohm
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 22 µF