TCMOJ107VT
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
TCMOJ107VT
描述:
TANT 20% 6.3V 100UF V CASE STD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm
Series -
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 100 µF